poniedziałek, 4 września 2017

4 podstawowe błędy przy prowadzeniu firmy

"Ponad 70% polskiego przychodu narodowego (PKB) wypracowują małe i średnie firmy, przede wszystkim założone przez rodzimych przedsiębiorców. To one wypracowują w większości stan polskiej gospodarki. Ale polski przedsiębiorca musi nie tylko zabiegać o klientów na swoje produkty czy usługi, lecz także zmagać się z przeciwnościami jakie dzieją się na rynku oraz uważać na ciągłe zmiany w administracji, dlatego też łatwo przy takiej nie równiej walce o popełnienie błędów.

Często niewielkie zmiany mogą wywołać dużą reakcję w ogólnej sytuacji w firmie i w Twoim otoczeniu.

Błędy się zdarzają i będą się zdarzać, bo w końcu jesteśmy tylko ludzmi. A czy nie lepiej uczyć się na cudzych błędach niż samemu je robić.

Spotkanie przeznaczone dla osób zaczynających swoją przygodę z działalnością gospodarczą oraz osób prowadzących już firmę. Na spotkaniu poruszone będą tematy związane z 4 podstawowymi błędami i zagrożeniami przy prowadzeniu firmy.

Na spotkaniu powiemy o kilku prostych elementach na których należy zwrócić uwagę, które są oczywiste dla nieco bardziej doświadczonych przedsiębiorców, ale niestety większość osób, które prowadzi firmy lub chce zacząc przygodę z biznesem nie ma o tym pojęcia.

Na spotkaniu poruszymy błędy z takich obszarów jak: sprzedaż, marketing, administracja.
Więc dowiesz się po spotkaniu jak prowadzić swoja firmę lepiej.

Wykłady w ramach FirmaIdealna.

Spotkanie BEZPŁATNE, prosimy o rejestrację ze względów organizacyjnych.

Uczestnicząc w tym spotkaniu w części networkingowej poznasz innych uczestników, którzy mogą być potencjalnymi klientami lub partnerami biznesowymi."

organizator: TwoMemory Grupa Organizacja Pożytku Publicznego - Fundacja Sedeka

zapisy: opp@twomemory.pl

termin: 20 września 2017, godz. 18.00-20.00

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz