wtorek, 7 czerwca 2016

Krzyżówka Życia - zapraszamy na spektakl

Serdecznie zapraszamy na premierę spektaklu "Krzyżówka Życia", który powstawał przez ostatnie miesiące w "Warsztacie"!
Spektakl będzie grany 13 czerwca o godz. 19.00 w Domu Kultury Śródmieście, Scena na Smolnej (Smolna 9) - obowiązują bezpłatne wejściówki, do odebrania w Kawiarence DKŚ. 
Godziny pracy Kawiarenki
poniedziałek 13.00–17.00
wtorek – piątek 10.00–21.00
sobota 10.00–17.00
niedziela – nieczynna

"KRZYŻÓWKA ŻYCIA"
Spektakl inspirowany wybitną dramaturgią światową, stworzony z myślą o wymagających widzach teatralnych. Pełne ekspresyjnych kreacji aktorskich sceny, zaskakują zróżnicowaniem nastrojów i ładunkiem emocjonalnym. Praca nad spektaklem była dla członków grupy TEATR WARSZAWA+50 dużym wyzwaniem.
Dzięki doskonalonym podczas warsztatów umiejętnościom, udało się osiągnąć wysoki poziom aktorstwa oraz ekspresji scenicznej.
Absurd a`la Witkacy, głęboka dramaturgia psychologiczna w stylu Bergmana oraz różewiczowska groteska, skłaniają do przemyśleń nad własnym życiem, tym jak postrzegamy siebie i innych ludzi. Dodatkowym atutem spektaklu jest grana na żywo muzyka, która potęguje wrażenia sceniczne, tworząc organiczną całość z kreowanymi przez aktorki-amatorki postaciami.
Spektakl został zrealizowany w ramach projektu TEATR WARSZAWA +50 współfinansowanego przez m.st. Warszawę.

WYSTĘPUJĄ:
Teresa Ferraris, Krystyna Gielecińska, Halina Kobyłecka, Irena Kaczorowska, Barbara Ogrodowicz, Izabella Pietura, Małgorzata Siemiątkowska, Wanda Seroczyńska

OPIEKA ARTYSTYCZNA / INSCENIZACJA:
ME/ST
MAGDALENA ENGELMAJER
SZYMON TURKIEWCZ

TEATR WARSZAWA +50
Amatorska grupa teatralna powołana i prowadzona przez profesjonalnych twórców z TEATRU ME/ST: Magdalenę Engelmajer i Szymona Turkiewicza. Członkami grupy są utalentowane osoby powyżej pięćdziesiątego roku życia, które pragną rozwijać swoje umiejętności poprzez udział w intensywnych warsztatach aktorskich, dramatopisarskich oraz muzycznych. W trakcie kilkumiesięcznej pracy powstaje spektakl teatralny, który po premierze jest prezentowany w salach widowiskowych na terenie Warszawy. W 2016 roku spektakl „Krzyżówka Życia” zostanie pokazany pięciokrotnie. Szczegóły dotyczące prezentacji znajdują się na stronie: www.mestteatr.pl.
W repertuarze TW+50 jest także zrealizowany w 2015 roku spektakl pt.: „Turnus Kreatywnego Seniora”.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz