wtorek, 14 czerwca 2016

Nowy regulamin i nowy sposób rezerwowania sal w "Warsztacie"!

Drodzy użytkownicy i użytkowniczki "Warsztatu"!
Zapraszamy Was do zapoznania się z nowym, zaktualizowanym Regulaminem "Warsztatu". Chcieliśmy, żeby Regulamin dobrze odzwierciedlał praktykę naszego funkcjonowania, dlatego niektóre zapisy trzeba było zmienić, ale sedno pozostaje bez zmian: "Warsztat" jest i będzie bezpłatnym miejscem dla wszystkich społeczników.
Regulamin dostępny jest już w zakładce "Zarezerwuj przestrzeń".
Możecie obejrzeć go również tutaj>

Duże zmiany wprowadziliśmy za to w sposobie przyjmowania zgłoszeń. Idziemy z duchem czasu, chcemy dbać o przyrodę i o Waszą wygodę, dlatego koniec z papierowymi formularzami - od dziś możecie rezerwować przestrzeń za pomocą formularza elektronicznego!
Dajemy sobie czas do końca lipca na wprowadzanie poprawek do formularza, dlatego jeśli będziecie mieć uwagi czy sugestie, ślijcie je do nas na adres warsztat@fise.org.pl
Oczywiście przez najbliższy czas będziemy wciąż przyjmować także rezerwacje na starym formularzu, jeśli ktoś zapomni o tym, że jest już dostępny nowy.

Najważniejsza zmiana jest taka, że zamiast odręcznych podpisów na wydrukowanym formularzu wprowadzamy "Ewidencję Wydarzeń" - dostępną w naszym INFOpunkcie listę, na której będziemy zbierać Wasze podpisy przed każdym z Waszych wydarzeń. Mamy nadzieję, że nowy system Wam się spodoba i że ułatwi pracę i Wam i nam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz