czwartek, 12 marca 2015

Pokieruj swoją karierąPokieruj swoją karierą!
Szukasz pomysłu na swoją karierę zawodową? Odwiedź 25 marca 2015 r. w godzinach 10.00 – 16.00 Warsztat Warszawski przy Placu Konstytucji 4 i weź udział w Salonie Doradztwa Zawodowego, gdzie spotkasz się z profesjonalistami, dla których takie tematy jak rozwój kariery, zarządzanie talentami, rekrutacja, poszukiwanie lub zmiana pracy nie mają żadnych tajemnic.
Salon Doradztwa Zawodowego to szansa na umówienie się na 30 minutowe indywidualne spotkanie z doradcą zawodowym, podczas którego możesz skonsultować swoje CV i list motywacyjny oraz uzyskać odpowiedzi na pytania związane z planowaniem kariery i poszukiwaniem zatrudnienia. Zgłoś swój udział na adres: warsztat@up.warszawa.pl Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości „Salon Doradztwa Zawodowego – konsultacja”. Liczba miejsc na konsultacje indywidualne jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Warto odwiedzić Salon Doradztwa Zawodowego! Czekają na Ciebie także wykłady, które pomogą lepiej poznać trendy panujące na rynku pracy, zaplanować ścieżkę kariery zawodowej, a także stworzyć profesjonalne CV. Prezentacje ekspertów sprawią, że Twoje kontakty z pracodawcami staną się skuteczne, a wybór kolejnych kroków na drodze zawodowej stanie się łatwiejszy.
Uczestnicząc w spotkaniach ze specjalistami dowiesz się m.in. jak stać się mistrzem kreowania własnego wizerunku i wyróżnić się spośród szerokiego grona kandydatów do pracy. Wejdź na stronę www.up.warszawa.pl/warsztat zapoznaj się
z programem wykładów i wybierz coś dla siebie!

Udział w wykładach jest otwarty dla wszystkich – nie obowiązują zapisy!
Uczestnictwo w Salonie Doradztwa Zawodowego jest całkowicie bezpłatne.
Salon Doradztwa Zawodowego stworzyli najlepsi eksperci z instytucji samorządowych i organizacji pozarządowych, a także firm komercyjnych związanych z branżą konsultingową i rekrutacyjną. Wydarzenie to powstało dzięki zaangażowaniu: Urzędu Pracy m.st. Warszawy, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie, Centralnego Ośrodka Aktywizacji Zawodowej w Warszawie, Biura Karier Politechniki Warszawskiej, Fundacji Aktywizacja, Fundacji z Energią, Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych, GazetaPraca.pl, infoPraca.pl, Inter Permit Group. Salon Doradztwa Zawodowego wspiera Sklep Ortopedyczny i Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego IMED.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz