poniedziałek, 9 marca 2015

Biznes JuniorBiznes Junior – to zbiór bezpłatnych wykładów, warsztatów i spotkań z osobami, które w przyjazny sposób przekażą swoją wiedzę. Prelegentami są znane i cenione osobistości związane ze światem biznesu, wybitni praktycy oraz specjaliści.

To pierwsza edycja tego wydarzenia skierowana do uczniów szkół gimnazjalnych, znajdujących się na etapie poszukiwania ścieżki swojego rozwoju. Zapraszamy do wzięcia udziału wszystkich tych, którzy interesują się przedsiębiorczością oraz nieustannie pragną się rozwijać.

Celem projektu jest wykorzystanie drzemiącego w młodzieży potencjału. Szerzenie idei przedsiębiorczości oraz poszerzanie wiedzy o ekonomii i biznesie. Chcemy promować rozwój osobisty młodzieży oraz stymulować kreatywność.

Organizatorem projektu jest Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club – ogólnopolska organizacja studencka, która ma za sobą 12 lat doświadczenia we współpracy z biznesem oraz w organizacji wydarzeń o charakterze szkoleniowym. Staramy się zaszczepić w młodszych kolegach ducha przedsiębiorczości i przekazujemy wiedzę z zakresu ekonomii na każdym etapie edukacji.

Kiedy i gdzie?
14 marca 2015 roku w Warsztacie Warszawskim - Centrum Komunikacji Społecznej, pl. Konstytucji 4.

Spotkanie skierowane jest do aktywnych gimnazjalistów, którzy uważają, że „Jutro należy do ludzi działających od dzisiaj”.

Rejestracja odbywa się bezpłatnie na http://61836-58.evenea.pl/. Informacje o wydarzeniu na bieżąco umieszczane są na stronie: https://www.facebook.com/events/997782906916697/.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz