wtorek, 12 czerwca 2018

Wielokulturowe dziergania w Warsztacie przeszło do historii

Dziękujemy uczestniczkom i uczestnikom za udział w naszym spotkaniu :)
Było inspirująco, twórczo, pracowicie, wesoło, gorąco 😀 i smakowicie (próbowaliśmy kawior,  paszteciki z dzikiego ptactwa oraz ukrińskie serniczki)!!!

Dla nas to czas pełen inspiracji, po którym w myślach organizatorów tworzą się kolejne koncepcje wielokulturowych spotkań - o czym już wkrótce!

Zobaczcie co działo się podczas Wielokulturowego dziergania w Warsztacie :)

Dziękujemy za współtworzenie naszego spotkania:
Fundacja Ukraińskie Centrum Informacyjne: https://www.facebook.com/FUCIpl/

oraz za wsparcie:
Ambasada Ukrainy w Reczypospolitej Polskiej
Restauracja Kanapa

Spotkanie organizowane w ramach projektu Warszawa Lokalnie http://warszawalokalnie.waw.pl/---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Miło nam też poinformować, ze nasze wydarzenie będzie również prezentowane na konferencji Empowering Communities in Europe w Soffi w dn.11-13 czerwca 2018 r.


Wydarzenie jest stworzone dzięki inspiracjom powstałych przy wykorzystaniu programu Active Citizens. Czym jest Program Active Citizen? Program Aktywna Społeczność wspiera rozwój społeczny na poziomie społeczności lokalnych. Jego celem jest motywowanie członków i członkiń społeczności do podejmowania odpowiedzialności za ich społeczne potrzeby. „Świat, w którym jest więcej Aktywnych Obywateli i Aktywnych Obywatelek, to świat prowadzący do pozytywnych spotkań w ramach lokalnych społeczności i pomiędzy nimi, pomiędzy różnymi kulturami, świat otwartości i potrzeby uczenia się od siebie nawzajem i wzajemnego korzystania ze swoich doświadczeń.”
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz