niedziela, 3 czerwca 2018

10 czerwca 2018 godz. 11:00 zapraszamy na Wielokulturowe dzierganie w Warsztacie!!!
Śniadanie z dzierganiem w Warsztacie! 
Zapraszamy osoby chętne do wspólnego spotkania :) 
Nieformalna grupa kobiet zainspirowana dzierganiem, któremu przewodzi szczytny cel wspierania wcześniaków ze szpitali w całej Polsce zaprasza na spotkanie otwarte, na którym będzie okazja poznać aktywne kobiety migrantki, porozmawiać o realiach życia w Polsce i ciekawych pomysłach aktywistek, ale też generować nowe pomysły na wspólne działania w Warsztacie.

Podczas wspólnego biesiadowania przy kawie, herbacie i regionalnych przekąskach z Ukrainy zapraszamy wszystkich chętnych do nauki dziergania maleńkich skarpetek lub ośmiorniczek, które wspierają rozwój wcześniaków w inkubatorach.

Nasze wspólne spotkanie to przede wszystkim integracja różnych grup społecznych, wspólne opowieści o tradycjach naszych narodów, wspólna inicjatywa robienia na drutach i szydełku dla dzieci, przyjazna przestrzeń na kreowanie wspólnych działań wielokulturowych i międzypokoleniowych.

Z kim będziecie mieli okazję się poznać? 
Z aktywistkami społecznymi, grupą wielopokoleniową z różnorodnym doświadczeniem życiowym i zawodowym, jesteśmy dziennikarkami, tłumaczkami, programistkami, księgowymi, tancerkami, mamami, kobietami zajmujących się ogniskiem domowym, social media ninja, nianiami, prezeskami, koordynatorkami.
Tak w skrócie mówiąc aktywnymi mieszkankami Warszawy!

Obowiązuje ograniczona liczba osób do 20 uczestników.

Zapisy i szczegółowe informacje u organizatorek: 
Iwona Cichowicz (icichowicz@fise.org.pl)
lub Oksana Denysyuk (danisima7@gmail.com) 
lub 22 622 01 91

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu Warszawa Lokalnie w partnerstwie z Fundacja Ukraińskie Centrum Informacyjne FUCI

Spotkanie wspierają: 
Ambasada Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej/Посольство України у Польщі
Kanapa Restauracja


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz