poniedziałek, 25 czerwca 2018

25.06.2018-01.07.2018 co nowego w Warsztacie?


25 czerwca 2018 – poniedziałek


Konsultacje BORIS w ramach Warszawa Lokalnie
pon., 25 czerwca, 14:30 – 16:30, parter - stół przy oknie

Konsultacje społeczne.


Miłośnicy Krajobrazu – Stowarzyszenie Właścicieli Lokali
wt., 26 czerwca, 15:00 – 17:00, salka nr 1

Konsultacje dla mieszkańców.
Organizator: Miłośnicy Krajobrazu – Stowarzyszenie Właścicieli Lokali.
Konsultacje dla właścicieli lokali w sprawach związanych z zarządzaniem budynkami, ochroną zabytków, ochroną środowiska, współdziałaniem w wymiarze lokalnym dla lepszej jakości życia przy poszanowaniu środowiska naturalnego i dziedzictwa kulturowego.
Cele: edukacja, pomoc, aktywizacja ludzi i lokalnych wspólnot, szczególnie w kwestiach ochrony środowiska i miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.
Spotkanie otwarte dla: Właściciele lokali (wspólnoty mieszkaniowe), inni zainteresowani mieszkańcy, społeczności lokalne, inne organizacje pozarządowe (np. w zakresie reprywatyzacji, spraw lokalowych, walki z hałasem, ochrony zabytków, ochrony środowiska – zieleni miejskiej). Każdorazowo od 2-8 osób, w uzgodnionych przypadkach większe grupa (10-15).


Fundacja Stocznia - kawiarenka obywatelska
pon., 25 czerwca, 16:30 – 19:00, parter

Fundacja Stocznie - kawiarenka obywatelska

Podczas spotkań, kierowanych głównie do seniorów, ale nie tylko, bo także do wszystkich innych zainteresowanych, prezentujemy różne możliwości angażowania się na rzecz lokalnej społeczności - poprzez budżet partycypacyjny, inicjatywę lokalną, radę seniorów/i młodzieżową, itd.

W odniesieniu do każdego z tematów zapraszamy odpowiednich ekspertów - np. osobę z Centrum Komunikacji Społecznej zajmująca się tematyka inicjatywy lokalnej, kiedy rozmawiamy o tym narzędziu.
Zależy nam też aby spotkania faktycznie miały charakter kawiarenek - i dlatego zawsze zapewnimy drobny poczęstunek dla uczestników. Zależy nam na organizacji tych pięciu spotkań w Warsztacie Warszawskim ponieważ to Miejsce Aktywności Lokalnej - i zależy nam by miejscowa społeczność jeszcze bardziej związywała się z nim i traktowała jako ""swoje"".

Projekt ""AS w budżecie partycypacyjnym"" finansowany jest ze środków m. st Warszawa.
Więcej informacji o nim (nie tylko o kawiarenkach obywatelskich): http://stocznia.org.pl/projekty/as-w-budzecie-partycypacyjnym/" Zapraszamy: seniorów i wszystkich zainteresowanych.
Otwarte (każdy chętny może wziąć udział, dołączyć w dowolnym momencie)


26 czerwca 2018 – wtorek


Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow w Warszawie
wt., 26 czerwca, 17:30 – 20:00, salka nr 3

Super że dostrzegłeś to wydarzenie. Może to być moment Twojej inspiracji do dalszego działania i to Ty sam zdecydujesz co z tym dalej zrobić.
Czy zastanawiałeś się kiedyś jak to jest być wolnym finansowo? Jak dojść do momentu kiedy to pieniądze pracują dla Ciebie nie Ty dla pieniędzy? W jaki sposób myślą i działają zamożni ludzie którzy mają takie życie jakie sobie wymarzyli? To wszystko przeżywamy grając w naszą grę.
Przechodząc przez program 10 kroków otrzymasz wiedzę o której nie uczono nas w szkole i którą stosują bogaci i wolni finansowo ludzie. Oprócz wspólnej gry na każdym spotkaniu będzie omawiany inny temat związany z finansami. Uwaga liczba darmowych biletów dostępnych powyżej jest ograniczona !
Więc zamów darmowy bilet i zabierz ze sobą Kalkulator.
Telefon: 781137288

więcej o wydarzeniu: kliknij tu


W krainie ciszy i ciemności – słów kilka o Głuchoniewidmych
wt., 26 czerwca, 15:30 – 17:30, Warsztat (spotkanie na zewnątrz przed Warsztatem)

Warsztat dla wszystkich zainteresowanych: w programie m.in.:
chodzenie z goglami symulującymi wadę wzroku, 
nalewanie wody w zawiązanych oczach, 
nauka Lorma, 
nauka daktylografii, 
rozmowy o tym kim są głuchoniewidomi, jak żyją, jak się porozumiewają, a także pokazywanie filmików o GN i o pracy Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym.

Organizator: Mazowiecka Jednostka Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym
więcej o wydarzeniu:  kliknij tu


27 czerwca 2018 – środa


Rezonuj z OM. Medytacja z dźwiękiem.
śr., 27 czerwca, 18:30 – 20:00, salka nr 3

Rezonuj z OM. Medytacja z dźwiękiem OM.

Jest to starożytna grupowa technika, która wykorzystuje wibracje pierwotnego dźwięku OM do transformacji, wzmocnienia sił witalnych oraz przywracania harmonii w świecie przyrody i ludzi. Intonowanie dźwięku OM w prosty, określony przez technikę sposób, głęboko relaksuje ciało, umysł, wspomaga procesy regeneracji organizmu, a także pomaga uwolnić się od negatywnych myśli i emocji oraz rozwinąć miłość i radość. To instrument, który budzi harmonię ciała, umysłu, serca i ducha. Jest to wspaniała uniwersalna technika dla wszystkich.
Wstęp wolny.


28 czerwca 2018 – czwartek

Otwarte spotkanie PSTH z wykładem - otwarte
czw., 28 czerwca, 18:00 – 19:30, 1 piętro

Organizator: Polskie Stowarzyszenie Transhumanistyczne.
Otwarte spotkanie PSTH z wykładem.29 czerwca 2018 – piątek


3 indywidualne sesje hipnoterapeutyczne, nabór na ochotników otwarty.
pt., 29 czerwca, 16:30 – 19:30, salka nr 2

3 indywidualne sesje hipnoterapeutyczne, nabór na ochotników otwarty.
Sesja hipnoterapeutyczna, którą będę przeprowadzał może pomóc w: pokonaniu uzależnień, motywacji do działania, porzuceniu negatywnych nawyków,  uświadomieniu sobie przyczyn niepowodzeń i konfliktów w relacjach oraz związkach,  zneutralizowaniu emocji związanych z trudnymi przeżyciami, które doświadczana były kiedyś (regresja wieku) lub doświadczane są obecnie, mogących mieć wpływ również na problemy zdrowia fizycznego, likwidacji takich zaburzeń jak nerwica oraz lęk.   

Każda osoba pełnoletnia może wziąć udział w tym wydarzeniu, przed uprzednim wysłaniem e-maila pod adres: natupomoc@gmail.com


30 czerwca 2018 – sobota

Klub jogina - medytacja - spotkanie otwarte.
sob., 30 czerwca, 12:00 – 14:45, parter

Organizator: Kluba Jogina

Medytacja z dźwiękiem, oddechem, muzyką.
Spotkanie otwarte.
ZAPRASZAMY!!!
2 komentarze: