poniedziałek, 18 czerwca 2018

Kolejny tydzień - co się dzieje w dniach 18-24.06.2018 w Warsztacie19 czerwca 2018 – wtorek

Miłośnicy Krajobrazu – Stowarzyszenie Właścicieli Lokali
wt., 19 czerwca, 15:00 – 17:00, salka nr 1

Konsultacje dla mieszkańców.
Organizator: Miłośnicy Krajobrazu – Stowarzyszenie Właścicieli Lokali.
Konsultacje dla właścicieli lokali w sprawach związanych z zarządzaniem budynkami, ochroną zabytków, ochroną środowiska, współdziałaniem w wymiarze lokalnym dla lepszej jakości życia przy poszanowaniu środowiska naturalnego i dziedzictwa kulturowego.
Cele: edukacja, pomoc, aktywizacja ludzi i lokalnych wspólnot, szczególnie w kwestiach ochrony środowiska i miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.
Spotkanie otwarte dla: Właściciele lokali (wspólnoty mieszkaniowe), inni zainteresowani mieszkańcy, społeczności lokalne, inne organizacje pozarządowe (np. w zakresie reprywatyzacji, spraw lokalowych, walki z hałasem, ochrony zabytków, ochrony środowiska – zieleni miejskiej). Każdorazowo od 2-8 osób, w uzgodnionych przypadkach większe grupa (10-15).


Wernisaż wystawy fotograficznej "Nasza Warszawa"
wt., 19 czerwca, 18:00 – 20:00, 1. piętro

spotkanie otwarte
Fundacja Academia Iuris - Bezpłatne porady prawne
wt., 19 czerwca, 17:50 – 20:00

Bezpłatna pomoc prawna w ramach działalności Fundacji Academia Iuris jest udzielana osobom niezamożnym, których aktualna sytuacja materialna nie pozwala na skorzystanie z pomocy profesjonalnego pełnomocnika. Pomoc jest udzielana przez studentów i absolwentów wydziałów prawa.
Zapisy: tel. do zapisów: (22) 498 72 30, od poniedziałku do czwartku w godz. 15 -17.


Spotkanie orientacyjne dla nowych członków - Kooperatywa Dobrze
wt., 19 czerwca, 18:00 – 20:00, parter

Organizator: Kooperatywa Dobrze - spotkanie otwarte. Nasza Kooperatywa zrzesza już ponad 270 gospodarstw domowych, prowadzi 2 spółdzielcze sklepy z organiczną żywnością w Centrum Warszawy w których sprzedaje warzywa i owoce bezpośrednio od lokalnych gospodarstw rodzinnych. Dołącz do naszego stowarzyszenia i buduj z nami praktyczną alternatywę dla supermarketów. Obowiązują zapisy na adres: noweosoby@gmail.com


Sesja hipnoterapeutyczna, otwarta
wt., 19 czerwca, 16:30 – 19:30, salka nr 2

3 indywidualne sesje hipnoterapeutyczne, nabór na ochotników otwarty.
Sesja hipnoterapeutyczna, którą będę przeprowadzał może pomóc w: pokonaniu uzależnień, motywacji do działania, porzuceniu negatywnych nawyków,  uświadomieniu sobie przyczyn niepowodzeń i konfliktów w relacjach oraz związkach,  zneutralizowaniu emocji związanych z trudnymi przeżyciami, które doświadczana były kiedyś (regresja wieku) lub doświadczane są obecnie, mogących mieć wpływ również na problemy zdrowia fizycznego, likwidacji takich zaburzeń jak nerwica oraz lęk.   

Każda osoba pełnoletnia może wziąć udział w tym wydarzeniu, przed uprzednim wysłaniem e-maila pod adres: natupomoc@gmail.com


20 czerwca 2018 – środa


Spotkanie członków OM ZPFP
śr., 20 czerwca, 17:30 – 20:00, 1. piętro

Spotkanie członków OM ZPFP, na którym prezentowane są zdjęcia i pokazy multimedialne o tematyce przyrodniczej oraz prowadzone są rozmowy na tematy fotograficzne.
organizator: Związek Polskich Fotografów Przyrody Okręg Mazowiecki
Spotkanie otwarte


21 czerwca 2018 – czwartek

Spotkanie upowszechniające: 
Omówienie warsztatów stortellingowych Real Time (UK))
czw., 21 czerwca, 11:00 – 13:00, parter

Stowarzyszenie Pracownia Filmowa COTOPAXI. W trakcie spotkania podsumujemy i podzielimy się metodami pracy oraz doświadczeniami zdobytymi na warsztatach z metody storytelling organizowanych przez organizację Real Time z Wielkiej Brytanii.
Spotkanie jest częścią projektu: educationforfuture.eu
 Otwarte (każdy chętny może wziąć udział, dołączyć w dowolnym momencie).


FB i jego możliwości
czw., 21 czerwca, 17:30 – 20:00, parter

To co sprawia że jedni odnoszą sukces a inni tracą pieniądze jest odpowiednia wiedza i dobry pomysł. Jedno z drugim tworzy spójną całość, która gwarantuje powodzenie w pozyskaniu klienta. My przedstawimy Ci ten pierwszy element jakim jest wiedza. Wiedza która nie jest dostępna w łatwy sposób od ręki do wyszukania w internecie.
Omówimy techniki mało znane zwykłym użytkownikom a które są szeroko stosowane przez specjalistów od reklamy w social mediach.

Skupimy się na największej platformie jaką jest Facebook.
Organizator: Grupa TwoMemory OPP- Fundacja Sedeka

 

School of Life - Twój wybór na gap-year?
czw., 21 czerwca, 18:00 – 20:00, 1 piętro

Organizator: Fundacja Life Leaders

Jesteś w szkole średniej, już studiujesz albo pracujesz, ale nie masz poczucia, że jesteś na właściwej drodze? Zastanawiasz się co dalej? Nie wiesz co robić w życiu? Gdzie pójść na studia lub czy w ogóle na nie iść?

Jeżeli te pytania dotyczą Ciebie - spotkaj się z nami. Opowiemy o naszym programie School of Life. To nasza propozycja na gap-year, czyli danie sobie przestrzeni do tego, żeby poznać i wzmocnić siebie, szukać swojej drogi i uzyskiwać odpowiedzi, wyznaczyć swoją dalszą ścieżkę osobistą i zawodową, sprawdzić, co jest dla Ciebie najważniejsze i przekuć to w działanie. A to wszystko w otoczeniu ludzi, którzy będą dla Ciebie wsparciem.

Pracujemy w zespole, który zrealizował już 2 takie programy z bardzo dobrymi efektami. Startujemy z kolejną edycją i chcemy opowiedzieć o naszych dotychczasowych doświadczeniach oraz do czego chcemy Was zaprosić. W zespole mamy bardzo dużą różnorodność - przedstawicieli biznesu i instytucji publicznych, managerów, trenerów, coachów, psychoterapeutów i miłośników outdooru.

Każdy z nas pochodzi z trochę innego miejsca i ma nieco inne poglądy, ale łączy nas wspólna idea tworzenia społecznie coraz większej przestrzeni do tego, aby ludzie mogli:
- rozwijać się w wolności i w zgodzie ze sobą,
- robić rzeczy, które dają im poczucie sensu, które potrafią i kochają robić,
- umieć na nich zarabiać pieniądze,
- żyć w poczuciu spełnienia,
- zdobywać kompetencje, które już są i będą niezbędne na rynku pracy i w życiu w przyszłości.

Dlatego właśnie stworzyliśmy nasz program School of Life i do tego dążymy.

Jeśli macie pytania już teraz - piszcie:
fundacja.life.leaders@gmail.com i dzwońcie: 501114633.
Prośba o maila z potwiedzeniem, że będziecie :)

Spotkanie jest otwarte. Zabierzcie znajomych i wszystkich, którzy też chcą porozmawiać o tym, co jest dla nich w życiu ważne i jak to osiągać!

Do zobaczenia,
Zespół School of Life


Fundacja Academia Iuris - Bezpłatne porady prawne
czw., 21 czerwca, 17:50 – 20:00, salka nr 1

Bezpłatna pomoc prawna w ramach działalności Fundacji Academia Iuris jest udzielana osobom niezamożnym, których aktualna sytuacja materialna nie pozwala na skorzystanie z pomocy profesjonalnego pełnomocnika. Pomoc jest udzielana przez studentów i absolwentów wydziałów prawa.

Zapisy: tel. do zapisów: (22) 498 72 30, od poniedziałku do czwartku w godz. 15 -17.22 czerwca 2018 – piątek

Męska Grupa Wsparcia i Rozwoju - spotkanie otwarte
pt., 22 czerwca, 17:00 – 20:00, salka nr 3

Męska Grupa Wsparcia i Rozwoju.
Jeśli chcesz szczerze porozmawiać w męskim gronie o problemach albo poszukać właściwych dróg rozwoju, zapraszam na grupe.
Zapisy przez formularz na stronie grupy:
www.MeskaGrupaWarszawa.plSpotkanie głuchoniewidomych przy planszówkach.
pt., 22 czerwca, 16:00 – 20:00, 1 piętro

Spotkanie osób głuchoniewidomych i wolontariuszy TPG przy grach planszowych. Uczestnicy: głuchoniewidomi, wolontariusze TPG. Zamknięte (wydarzenie przeznaczone jedynie dla członków organizacji / grupy nieformalnej). Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym - Mazowiecka JW.

Bezpieczne Wakacje
pt., 22 czerwca, 17:30 – 19:40, parter

Spotkanie poświęcone edukacji bezpieczeństwa podczas wakacji, skutków wypadków, zapobiegania zaniżaniu odszkodowań i problemów prawnych. Otwarte (każdy chętny może wziąć udział, dołączyć w dowolnym momencie) Organizator: TwoMemory grupa OPP -Fundacja Sedeka.


23 czerwca 2018 – sobota

Klub jogina - medytacja
sob., 23 czerwca, 10:30 – 14:50, 1. piętro

Opis :medytacja z dźwiękiem, oddechem i muzyką.
zapisy:
504 705 771, 733 019 246


24 czerwca 2018 – niedziela

Wykłady edukacyjne o jodze w języku rosyjskim/ семинар будет происходить на русском языке
niedz., 24 czerwca, 11:00 – 12:30, 1 piętro

Wykłady edukacyjne o jodze w języku rosyjskim.
Organizator: I Love Yoga in Warsaw.ZAPRASZAMY!!!2 komentarze:

  1. Dzisiaj będę na Męska Grupa Wsparcia i Rozwoju - spotkanie otwarte. Tylko nie wiem czy zdążę bo w pracy będę.

    OdpowiedzUsuń