środa, 21 września 2016

Pięćdziesiątki w drodze" - Pytania o "Szczęście"


FUNDACJA "KORONY DRZEW" - DOBRE ŻYCIE PO 50 zaprasza na drugie spotkanie z serii „Pięćdziesiątki w drodze” – pytania+/-.
Tym razem PYTANIA O SZCZĘŚCIE

Otacza nas przyroda, ludzie, muzyka, wytwory naszych myśli i rąk: domy, obrazy, rzeźby, samochody, kolorowe ubrania, drony, drukarki 3D.
Co sprawia, że tworzymy te rzeczy, nazywamy je, chcemy by były użyteczne. Co w nas popycha nas do działania? Do tego, że chcemy żyć? Co sprawia, że człowiek słyszący diagnozę śmiertelnej choroby swojego organizmu potrafi ją uleczyć? Co sprawia, że chce to robić?
Co sprawia, że uśmiechasz się na co dzień?
Na te i tysiące innych pytań, odpowie nam nasz gość specjalny, PANI ZUZANNA CELMER
Jak mówi Prof.dr hab. Czesław Czabała "Szczególnie istotnym wkładem pracy Zuzanny Celmer było popularyzowanie problematyki rozwiązywania konfliktów małżeńskich i rodzinnych przez publikacje, audycje radiowe i telewizyjne. Przez wiele lat brała także udział w szkoleniu terapeutów rodzin i małżeństw. Sama przeszła także wiele różnych szkoleń, stale podnosząc własne kwalifikacje i poszukując sposobności doskonalenia własnych umiejętności psychoterapeutycznych."
Pani Zuzanna Celmer była przez kilka lat trenerem Międzynarodowego Forum Kobiet, w którym realizowała autorski program „Weekend dla siebie”.
Od lat współpracuje z różnymi czasopismami ( 21 lat prowadziła dział rozwiązywania problemów życiowych w tygodniku „Zwierciadło”) , z radiem i telewizją, gdzie miała także własne programy.
Prowadzi treningi interpersonalne, warsztaty i seminaria rozwoju osobistego, na temat których z pewnością będzie można się dopytać i zgodnie z własnym życzeniem zapisać..

Tak jak poprzednio spotkanie bedzie miało charakter dwustopniowy tzn, po rozmowie z Panią Zuzanną Celmer firma Promedica przedstawi swoją ofertę pracy dla chętnych osób, które są w trudnej sytuacji życiowej, a chciałyby ją poprawić. Nie proponujemy żadnego rodzaju MLMów. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania propozycji, bo być może jeśli nie sami, to znamy kogoś, kto mógłby skorzystać z propozycji i odmienić swój los.

CHĘTNYCH NA SPOTKANIE ZAPRASZAMY do zgłoszenia się

podając w mailu: poczta@koronydrzew.org.pl

swoje imię i nazwisko oraz kontakt do siebie: mail, telefon

Można również zgłosić się telefonicznie do

Anna Białobrzeska
603443526

CZEKAMY NA PAŃSTWA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz