czwartek, 21 lipca 2016

Inkubator Inicjatywy Lokalnej


Masz pomysł na działania lokalne w swojej okolicy? Potrzebujesz środków, aby je zrealizować? Zgłoś się do Inkubatora Inicjatywy Lokalnej i zacznij działać już dziś!

Celem Inkubatora jest wsparcie Was, czyli aktywnych mieszkańców i grup sąsiedzkich w wykorzystaniu inicjatywy lokalnej, dzięki której wspólnie z urzędem miasta st. Warszawy możecie zrealizować swój pomysł na działania lokalne np. założyć ogródek na podwórku, zorganizować sąsiedzki piknik czy cykl warsztatów. Animatorzy CAL i Q-Ruchu Sąsiedzkiego pomogą Wam w opracowaniu koncepcji inicjatywy lokalnej, przygotowaniu wniosku do urzędu, realizacji działań oraz sprawozdawczości, a także prowadzić będą konsultacje i długoterminowy mentoring dla chętnych wnioskodawców. 

Jeśli planujecie działania w swoich sąsiedztwach, chcielibyście złożyć inicjatywę lokalną lub dowiedzieć się czegoś więcej o możliwościach realizacji swoich pomysłów, zachęcam do kontaktu: e-mail: agatak@cal.org.pl, tel. 601 947 474.

Dowiedz się więcej na temat:
 Inkubatora Inicjatywy Lokalnej: http://www.cal.org.pl/rusza-inkubator-inicjatywy-lokalnej
 Inicjatywy lokalnej w Warszawie: http://inicjatywa.um.warszawa.pl/lokalna

Inkubator Inicjatywy Lokalnej jest realizowany w ramach projektu „Warszawa Lokalnie” współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz