czwartek, 7 lipca 2016

Akademia Aktywnego Seniora

Szanowni Państwo!
Mamy wielką przyjemność zaprosić wszystkich młodych duchem seniorów i seniorki do wzięcia udziału w Akademii Aktywnego Seniora!
Pod opieką naszych doświadczonych trenerów 30 osób nauczy się jak przygotować i przeprowadzić własny projekt społeczny, jak być liderem/liderką w grupie i gdzie szukać środków na swoje pomysły. Projekty uczestników i uczestniczek Akademii, przygotowane podczas szkolenia, wezmą udział w konkursie, w którym nagrodami będzie sfinansowanie co najmniej 15 Państwa projektów kwotą do wysokości 2500 zł! (nie są to nagrody finansowe, tylko rzeczowe – FISE kupi materiały i usługi potrzebne do zrealizowania Państwa projektów. Nagrody nie będzie można przeznaczyć na wynagrodzenie autora /autorki projektu).
Przez czas realizacji projektów będą Państwa wspierać doświadczeni mentorzy, którzy pomogą pokonać trudności i będą służyć radą przy podejmowaniu decyzji.

Terminy: od 8 do 29 sierpnia 2016 - 15 dni roboczych, od poniedziałku do piątku, oprócz poniedziałku 15 sierpnia
Grupa I: 10.00-13.00
Grupa II: 14.00-17.00
Ilość osób w grupie: 15
Miejsce: Warsztat Warszawski, pl. Konstytucji 4, I piętro
Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny, zapewniamy materiały szkoleniowe oraz poczęstunek w trakcie szkolenia.

Jeśli masz powyżej 60 lat i chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w projekcie lub masz pytania, napisz na adres: Natalia Grzywalska ngrzywalska@fise.org.pl lub zadzwoń na nr 22 622 01 91. Poprosimy o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail i numeru telefonu oraz jednozdaniowy opis swoich zainteresowań, a także numeru grupy, do której chciałoby się zapisać.
Rekrutacja trwa do 31 lipca lub do wyczerpania miejsc.
Organizatorem projektu jest Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych.

Projekt „Akademia Aktywnego Seniora” jest współfinansowany ze środków Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz