czwartek, 19 lutego 2015

Warszawski Rynek Pracy

Warsztat wspólnie z Fundacją Aktywizacja zapraszają Warszawiaków zainteresowanych poszukiwaniem lub zmianą pracy na pierwsze spotkanie z cyklu pod hasłem "Warszawski Rynek Pracy".


Będzie to pierwsze z cyklu spotkań z pracodawcami z różnych branż oraz doradcami zawodowymi. Spotkania mają na celu przedstawienie obecnej sytuacji na warszawskim rynku pracy.

W najbliższą środę w godz. 10:00-14:00 możliwe będzie wysłuchanie prezentacji specjalistów Fundacji Aktywizacja o aktualnych trendach na warszawskim rynku pracy oraz indywidualne konsultacje z doradcami zawodowymi i specjalistami ds. rynku pracy z Fundacji Aktywizacja oraz specjalistką Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzonego przez FISE.

W spotkaniu udział wezmą też przedstawiciele firm prywatnych, którzy zaprezentują swoje aktualne oferty pracy i opowiedzą o tym jak współpracują z Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych prowadzonym przez Fundację Aktywizacja.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności do dnia  23 lutego 2015r., do godz. 14.00 na adres warszawa@idn.org.pl lub tel. 22 565 48 79.

Wstęp wolny!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz