poniedziałek, 11 lutego 2019

20 lutego 2019 Scenariusze Przyszłości. W szkole. O pracy.


Scenariusze Przyszłości. W szkole. O pracy.

Warsztaty dla nauczycieli i osób pracujących z młodzieżą, pokazujące jak w pracy na co dzień wykorzystywać narzędzia pedagogiki teatru.

Dla kogo jest ten warsztat?

 - Jeśli jesteś nauczycielem, dyrektorką szkoły, pedagogiem, doradczynią zawodową lub pracujesz na co dzień z młodymi ludźmi i chcesz poznać nowa narzędzia pracy, jakie oferuje pedagogika teatru, w kontekście rozmowy o ich przyszłości,
 - Jeśli rozmawiasz ze swoimi uczniami, uczestnikami swoich zajęć o przyszłości i szukasz sposobu, żeby obok rozmowy dać im okazję do doświadczania różnych sytuacji i emocji z nimi związanych na własnej skórze i w bezpiecznej przestrzeni,
 - Jeśli szukasz sposobów na stawianie ludziom młodym pytań o przyszłość, w sposób który ich zaangażuje, sprowokują do myślenia, wzmocni w nich poczucie samodzielności i sprawczości,
 ten warsztat jest dla Ciebie!
Podczas warsztatu:
- Poznasz założenie programu Scenariusze Przyszłości - innowacji, która pokazuje jak w twórczy sposób rozmawiać z młodymi ludźmi o pracy.
- Dowiesz się jak wykorzystywać proste działania teatralne do rozmów o na istotne społeczne tematy.
- Podzielimy się scenariuszami i być może wspólnie uruchomimy cykl warsztatów Scenariusze Przyszłości w miejscu, na którym Ci zależy.

Kiedy i gdzie?
20 lutego w Warsztacie Warszawskim, na placu Konstytucji 4, rozpoczynamy o godzinie 15:00. Warsztat będzie trwał ok. 2 i pół godziny.
Zapisz się! FORMULARZ REJESTRACYJNY: https://goo.gl/forms/rmZOTdb8Ed3b5Rev2
Prowadzący warsztat: 
Karolina Pluta i Tomek Daszczak - pedagożka i pedagog teatru, twórcy "Scenariuszy przyszłości" - cyklu warsztatów i modelu pracy z osobami młodymi nad zagadnieniem ich przyszłości, w kontekście pracy.
 Film na temat "Scenariuszy Przyszłości" i metody pedagogiki teatru: 
 Scenariusze przyszłości to innowacja powstała w inkubatorze innowacji społecznych TransferHUB. Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://www.transferhub.pl/.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz