piątek, 29 grudnia 2017

Program Warsztatu w przyszłym tygodniu

Otwarte wydarzenia w "Warsztacie" 

od 1 do 7 stycznia 2018 r.W tym tygodniu zapraszamy na... (na wszystkie spotkania wstęp wolny, czasem obowiązują zapisy)

1 stycznia 2018 – „Warsztat” jest zamknięty

wtorek 15.00-17.00 - Miłośnicy Krajobrazu – Stowarzyszenie Właścicieli Lokali - Konsultacje dla mieszkańców - Konsultacje w sprawach reprywatyzacji budynków (w tym nieprawidłowości reprywatyzacji w Warszawie). Konsultacje dla właścicieli lokali w sprawach związanych z zarządzaniem budynkami, ochroną zabytków, ochroną środowiska, współdziałaniem w wymiarze lokalnym dla lepszej jakości życia przy poszanowaniu środowiska naturalnego i dziedzictwa kulturowego.
Cele: edukacja, pomoc, aktywizacja ludzi i lokalnych wspólnot, szczególnie w kwestiach ochrony środowiska i miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.
organizator: Miłośnicy Krajobrazu – Stowarzyszenie Właścicieli Lokali
spotkanie otwarte

wtorek 18.00-20.00 - Chór Voces Gaudiae - próby chóru - regularne próby chóru osób LGBT i przyjaciół zapisy: info@voces.pl

wtorek 18.00-20.00 - Fundacja Academia Iuris - Bezpłatne porady prawne - Bezpłatna pomoc prawna w ramach działalności Fundacji Academia Iuris jest udzielana osobom niezamożnym, których aktualna sytuacja materialna nie pozwala na skorzystanie z pomocy profesjonalnego pełnomocnika. Pomoc jest udzielana przez studentów i absolwentów wydziałów prawa.
zapisy: tel. do zapisów: (22) 498 72 30, od poniedziałku do czwartku w godz. 15 -17

środa 15.00-18.00 - Warsztaty z tworzenia projektów do budżetu partycypacyjnego - W ramach warsztatów będziemy z grupą seniorów zastanawiać się nad potrzebami miasta i w zależności od nich myśleć o projektach, które mogliby oni zgłosić do budżetu partycypacyjnego. W trakcie spotkania  seniorzy zapoznają się z procesem składania projektów, dowiedzą się jak pisać projekty oraz uzyskają wskazówki, co zrobić, by uzyskać poparcie innych przy składaniu wniosków. Organizator: Fundacja Fundusz Współpracy.

środa 16.00-20.00 – Jestem Ojcem - kryzys w rodzinie - W ramach projektu Jestem Ojcem zapraszamy mężczyzn na bezpłatne konsultacje prawne i psychologiczne. Projekt skierowany jest do ojców walczących o swoje prawa do bycia pełnoprawnym rodzicem oraz o prawo dziecka do posiadania ojca.
Indywidualne spotkania proszę rezerwować poprzez e-mail:
biuro@jestemojcem.org lub telefonicznie: 501 006143. Projekt Jestem Ojcem - kryzys w rodzinie 2017- dofinansowany jest ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Organizator: Jestem Tu.

czwartek 17.00-19.00 - spotkanie grupy Inspiracja - Spotkanie grupy samopomocowo-rozwojowej dla praktyków pracy socjalnej organizator: Polskie Towarzystwo Superwizji Pracy Socjalnej zapisy: grupainspiracja@ptsps.org.pl

czwartek 17.00-20.00 - Męska Grupa Wsparcia i Rozwoju - spotkanie otwarte - Zapisy na www.MeskaGrupaWarszawa.blogspot.com

czwartek 17.00-19.00 – Punkt konsultacyjny dla seniorów dotyczący składania wniosków w ramach budżetu partycypacyjnego – Punkt konsultacyjny dla seniorów, którzy chcieliby wziąć stworzyć projekt w ramach budżetu partycypacyjnego. Organizator: Fundacja Pracowania Badań i Innowacji Społecznych "Stocznia", spotkanie otwarte.

czwartek 18.00-20.00 - Fundacja Academia Iuris - Bezpłatne porady prawne - Bezpłatna pomoc prawna w ramach działalności Fundacji Academia Iuris jest udzielana osobom niezamożnym, których aktualna sytuacja materialna nie pozwala na skorzystanie z pomocy profesjonalnego pełnomocnika. Pomoc jest udzielana przez studentów i absolwentów wydziałów prawa.
zapisy: tel. do zapisów: (22) 498 72 30, od poniedziałku do czwartku w godz. 15 -17

piątek 17.00-20.00 – wernisaż wystawy „Weneckie pastele, warszawskie portrety architektury, ateńskie koty w niespodziance” - organizator: Architekci - Grupa Twórcza-„AGaT"

1 stycznia 2018 – „Warsztat” jest zamknięty


Codziennie w naszym kalendarzu pojawiają się nowe wydarzenia. Może też zdarzyć się tak, że któreś z wydarzeń zostanie odwołane już po opublikowaniu przez nas tego programu. Upewnij się, że wydarzenie, które Cię zainteresowało, na pewno się odbędzie, sprawdzając to w naszym kalendarzu:
https://warsztatwarszawski.blogspot.com/p/kalendarz-projektow.html 

2 komentarze:


 1. Fingerprint Biometrics - The leading fingerprint analysis method in Vietnam, searching and exploiting your potential.

  See more at http://umit.vn/


  Chọn ngành học cho con
  Chọn ngành học cho con
  có nên làm sinh trắc vân tay cho con
  Công ty sinh trắc vân tay uy tín
  sinh trắc vân tay

  OdpowiedzUsuń
 2. Prawo cywilne? W tej kwestii warto pomówić z prawnikami z kancelarii Kacprzak & Kowalak (www.kacprzak.pl).

  OdpowiedzUsuń