czwartek, 8 czerwca 2017

Czy wiesz, czego chcesz? 

Czy wiesz, czego chcesz? - wykład interaktywny

27 czerwca 2017, 18:00-19:30
Warsztat Warszawski

Większość ludzi doskonale wie, czego nie chce, nie ma jednak pojęcia czego chce... Może też tak masz? Rozpoznajesz w tym siebie?
Jeśli masz już dosyć stania w miejscu i chcesz odkryć, w którym kierunku zmierzać, zapraszamy na interaktywny wykład, podczas którego pokażemy Ci, jak może wyglądać ścieżka odkrywania swojego celu.
Z nami możesz odbudować swoją wewnętrzną motywację i napęd do działania w zgodzie ze sobą, by z łatwością osiągać to, czego naprawdę pragniesz niezależnie czy masz 21, 33, 45, 57 czy 66 lat!
Wyjdź z tego impasu – przyjdź na spotkanie i zacznij podróż w głąb siebie.

Kiedy:

27 czerwca 2017r. 18:00-19:30

Gdzie:

Warsztat Warszawski, Plac Konstytucji 4, Warszawa

Udział:

Udział jest bezpłatny, jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy! Zarejestruj się tutaj: https://czy-wiesz-czego-chcesz-wyklad-interaktywny.evenea.pl/

O nas:

Główną misją „Czego Najbardziej?!” jest wspieranie w realizacji marzeń oraz zachęcanie do wspólnych działań na rzecz innych. Działamy razem od ponad roku, zorganizowałyśmy już cztery akcje społeczne. Każda z nas ma co najmniej kilkunastoletnie doświadczenie na polu rozwoju osobistego, zawodowego i budowania relacji. Wielokrotnie podążałyśmy za swoimi marzeniami, nie tylko świętując sukcesy, ale też często ucząc się na własnych błędach. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą. Na co dzień prowadzimy szkolenia i sesje coachingowe pomagające w osiąganiu celów i satysfakcjonującego życia.
Jesteśmy autorkami wyzwania online „Wiem, czego chcę”, w którym do tej pory wzięło udział kilkadziesiąt osób. Więcej o wyzwaniu: http://wiem-czego-chce.ontrapages.com/

Kontakt:

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu mailowego: kontakt@czegonajbardziej.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz