wtorek, 4 października 2016

Dobre życie po 50Fundacja „Korony Drzew” – dobre życie po 50 
prowadzi cykl spotkań, dyskusji, warsztatów, których treść merytoryczna ma zasadniczy wpływ na kształtowanie przez każdego z nas swojego dobrego życia. 
Są 3 obszary o istotnym znaczeniu dla osób dojrzałych. 
Zdrowie bardzo szeroko pojęte 
Zabezpieczenie finansowo – prawne
Organizacja tzw. czasu wolnego, zgodnie z potrzebami własnego rozwoju, samorealizacji. 


Najbliższe spotkanie odbędzie się w czwartek 6 października 2016 w godz.  17.30-19.30
W przeciągu ostatnich 100 lat dość zasadniczo zmieniła się społeczna rola mężczyzny. Jeszcze w latach 30 ubiegłego wieku mężczyzna był opoką rodziny, fundamentem, bez którego rodzina istnieć nie mogła?, a przynajmniej było jej bardzo trudno. Czy dziś mężczyzna pełni podobną rolę w rodzinie? A jeśli nie, to jaką rolę pełni, jaką może pełnić? Czy mężczyzna A.D. 2016 jest gotowy na zmianę, jaką niesie Tu i Teraz? 
Dlaczego jest to tak ważne właśnie dla zdrowia? Bo frustracja mężczyzny przenosi się na jego relacje rodzinne, społeczne i powoduje destrukcję tych relacji. 
Na te ważne pytania odpowiedzą nam Dwaj Doświadczeni Mężczyźni:
ALEKSANDER KISIL - 
Mgr inżynier cybernetyk 
Doktor nauk społecznych - doktorat z psychologii 
Nauczyciel akademicki 
Przedsiębiorca, trener i konsultant 
Założyciel Fundacji Ojcostwo Mistrzostwo

Dlaczego mówię o roli mężczyzn? Bo ojcowie to faceci. Bo sam jestem facetem. Bo widzę niepewność u wielu facetów. Bo ojcowie musza świadomie wychowywać swoje dzieci i dlatego potrzebują kompasu.
MAREK MARZEC - 
Polski Przedsiębiorca, który nieustannie od 1987r pełni różne funkcje w Grupie Firm EWA-BIS prowadzących działalność na terenie Polski, Rosji ,Ukrainy, Kanady i Niemiec. Pracując przez 17 lat w zachodnim koncernie odpowiadał m.in. za wprowadzanie programu marek własnych.
Czy wprowadzi również markę "Mężczyzna XXI wieku"? 
Fundacja jest miejscem skupiającym aktywne, twórcze, osoby, które czują się gotowe, podzielić się swoją wiedzą, umiejętnościami, doświadczeniem z Innymi, tworząc przy okazji dla siebie zaplecze finansowe. To osoby patrzące z optymizmem w dal, widzące dla siebie perspektywę w zmieniającej się codzienności, widzące w tej zmianie możliwości, szanse dla siebie i świata, niegodzące się na konsumpcję dnia codziennego. 
Misją Fundacji jest pobudzenie świadomości, aktywności osób, tak by w swoim "dojrzałym" wieku zobaczyły atut, chciały go uruchomić, podzielić się z innymi. Tak by druga połowa ich życia zyskała sens dla nich samych i była "towarem" pożądanym przez Innych. Pięćdziesiątka to ukoronowanie życia pełnego doświadczeń, satysfakcji i planów, marzeń na przyszłość. :) :) :)
ZAPRASZAMY – Anna BiałobrzeskaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz