wtorek, 26 kwietnia 2016

Prezentacja najnowszych raportów Centrum Analiz i Ekspertyz Kongresu KobietTEMAT SPOTKANIA: „Kobiety 50+ na rynku pracy i uprawnienia związane z rodzicielstwem – przejawy dyskryminacji”  
MIEJSCE: WARSZTAT, Plac Konstytucji 4 
CZAS: 28 kwietnia (czwartek), godz. 18:00-20:00

O raportach Kobiety 50+ na rynku pracy. Przejawy dyskryminacji ze względu na płeć” i „Uprawnienia związane z rodzicielstwem. Przejawy dyskryminacji ze względu na płeć"

porozmawiają ich autorki:

Dr hab. prof. Monika Płatek - Kierowniczka Zakładu Kryminologii w Instytucie Prawa Karnego na Wydziale Prawa i Administracji UW. Współzałożycielka i członkini Polskiego Stowarzyszenia Edukacji Prawnej, członkini Rady Programowej Stowarzyszenia Kongresu Kobiet. W Gabinecie Cieni KK – Ministra Sprawiedliwości.

Dr Małgorzata Dziewanowska - doktora nauk prawnych, adiunkta w Zakładzie Kryminologii Instytutu Prawa Karnego na Wydziale Prawa i Administracji UW. Współpracuje z sektorem pozarządowym przy projektach dot. praw człowieka (praw kobiet), przeciwdziałania przemocy w rodzinie, zdrowia i praw osób małoletnich. Autorka publikacji z zakresu kryminologii, prawnej ochrony zdrowia kobiet i osób małoletnich oraz wykorzystywania seksualnego dzieci.
Mec. Zuzanna Rosner –prawniczka. Zawodowo zajmuje się wyłącznie prawem pracy i niemal wszystkimi aspektami tej dziedziny, w tym zatrudnianiem, restrukturyzacją, równym traktowaniem w zatrudnieniu, mobbingiem, relacjami pomiędzy pracodawcami a stroną społeczną. Od 2012 roku związana z kancelarią Raczkowski Paruch sp.k.
 i

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz