piątek, 3 lipca 2015

Przerwa na fundraising


Zapraszamy w imieniu Instytutu Fundraisingu:

Pierwsze spotkanie z cyklu „Przerwa na fundraising” już 7 lipca w Warszawie. Wstęp bezpłatny.
Instytut Fundraisingu zaprasza na pierwsze, bezpłatne spotkanie dla fundraiserów z cyklu „Przerwa na fundraising”. Dzięki uczestnictwu w spotkaniach, pracownicy organizacji pozarządowych będą mogli poszerzyć zakres wiedzy na temat pozyskiwania funduszy oraz rozwinąć kompetencje w zakresie fundraisingu. Temat lipcowego spotkania to: „Jak zebrałam swoje pierwsze 30.000 złotych z fundraisingu?”. Spotkanie odbędzie się 7 lipca w godz. 13:00 – 15:00, w Warsztacie Warszawskim przy Pl. Konstytucji 4 w Warszawie.
Instytut Fundraisingu rozpoczyna cykl bezpłatnych spotkań przeznaczonych dla organizacji pozarządowych. „Przerwa na fundraising” adresowana jest do osób zajmujących się pozyskiwaniem funduszy dla organizacji non-profit. W czasie spotkań uczestnicy będą mogli poznać nowoczesne metody pozyskiwania funduszy oraz przykłady kampanii marketingowych w organizacjach pozarządowych. Ponadto podczas każdego spotkania zarezerwowano ponad 50 minut na bezpośrednią dyskusję uczestników z prelegentami.
Podczas pierwszego spotkania zatytułowanego „Jak zebrałam swoje pierwsze 30.000 złotych z fundraisingu?”, uczestnicy będą mogli usłyszeć od wieloletnich praktyków ich osobiste historie zmagania się z trudnymi początkami w fundraisingu oraz ich porady dla początkujących fundraiserów.
Swoim doświadczeniem podzielą się Aleksandra Granada,  Dyrektor Fundraisingu i Promocji  ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce, Magda Sadłowska, Koordynatorka Działu  Fundraisingu z Fundacji Dzieci Niczyje, oraz Martyna Żak, założycielka Instytutu Fundraisingu. W programie spotkania przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi z ekspertami.
Spotkanie odbędzie się 7 lipca 2015 roku, w godz. 13:00 – 15:00, w Warsztacie Warszawskim przy Pl. Konstytucji 4 w Warszawie. Wstęp jest bezpłatny,  jednak ze względu na limitowaną ilość miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy poprzez formularz na stronie Evenea: www.przerwanafundraising.evenea.pl. Zgłoszenia przyjmujemy  do 3 lipca 2015 roku.
Do udziału w spotkaniu zachęcamy wszystkie osoby zajmujące się pozyskiwaniem funduszy dla organizacji pozarządowych oraz projektów niekomercyjnych.
Instytut Fundraisingu to organizacja, której celem jest wspieranie rozwoju fundacji i stowarzyszeń poprzez wyposażenie ich w potężne narzędzie, jakim jest fundraising. Doradzamy organizacjom non-profit w zakresie pozyskiwania funduszy od darczyńców indywidualnych oraz biznesowych, marketingu,  jak również szkolimy fundraiserów oraz koordynujemy  kampanie fundraisingowe.
Więcej informacji udziela:
Agnieszka Głośniewska, Instytut Fundraisingu
Tel. 533 622 367, e-mail: agnieszka.glosniewska@i-fr.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz