środa, 27 sierpnia 2014

Program Kafejki Międzypokoleniowej na wrzesieńW dziale "Kafejka Międzypokoleniowa" znajdą Państwo program naszych spotkań dla seniorów na wrzesień, który jak zwykle stworzyliśmy wspólnie z uczestnikami.
Znajdą w nim Państwo dobrze już znane i cieszące się dużym zainteresowaniem cykle spotkań:
- w co drugi wtorek będą się odbywały zajęcia z Choreoterapii - uwaga, zajęcia będą się odbywały o 11.00, a nie jak dotychczas o 12.00!
- w trzy pierwsze środy września pani Kim Rankin poprowadzi konwersacje z języka angielskiego dla średnio- i zaawansowanych. Na zajęcia zapraszamy osoby, które już mówią po angielsku.
- w środy zapraszamy na zajęcia teatralne z Magdaleną Engelmajer z Teatru ME/ST,
- w co drugi czwartek będą się odbywały zajęcia rękodzielnicze z artystką Elżbietą Hołoweńko,
- w piątki na zamianę będą się odbywały wycieczki po Śródmieściu ze Stowarzyszeniem Przewodników Turystycznych "Złota Kaczka" oraz warsztaty malarskie z artystką Anną Kossakowską.

Wśród nowości pojawił się cykl zajęć rękodzielniczych ze Stowarzyszeniem Akademia Łucznica - m.in makrama, plecionki indiańskie, filc i malowanie na szkle - oraz spotkania prowadzone przez uczestników "Kafejki" - pani Lidia Mirońska poprowadzi spotkanie "Jak dożyć setki", a pani Ewa Marynowska opowie o tajemnicach zielonej japońskiej herbaty matcha.
Program z konkretnymi datami znajdują się tu:
http://warsztatwarszawski.blogspot.com/p/kafejka-miedzypokoleniowa.html
Serdecznie zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz