wtorek, 10 lipca 2012

Jak piątek 13-tego, to tylko w Warsztacie.


Społeczne Towarzystwo Pomocy Geriatrii zaprasza w piatek o godzinie 16-tej, na pierwsze spotkanie z cyklu spotkań kulturalnych: Sztuka Drogowskazem Życia „Popołudnie z poezją”.

Gościem wieczorku będzie Pani Wanda Stańczak, która zaprezentuje program poetycko-liryczny przeplatany autorskimi piosenkami.

Wanda Stańczak, Warszawianka od urodzenia. Dziennikarka, optymistka w pesymistycznej rzeczywistości. Kobieta, zatem sposób postrzegania świata to emocje. Założyła ponad 5 lat temu autorski kabaret „Pół-serio”, a parasola użyczył Ośrodek Kultury „ARSUS”. Ponad 200 występów. To ludzie z pasją. Wydała 6 autorskich tomików: liryka („Zostań” i „Szeptem”), satyra („Pół-żartem” i „Pół-serio”), haiku („Krople rosy” ) oraz limeryki. Jest w 9 amanachach i antologiach. Należy do klubów literackich „Metafora” i „Nasza Twórczość” oraz do Stowarzyszenia Autorów Polskich (jest prezesem Oddziału Warszawa II).

Zapraszamy!


1 komentarz:

  1. Jak jest w 9 amanachach to i w antylogiach powinna być. Od razy widać właściwy warsztat. Przybywajcie gospochy pośmiać się.

    OdpowiedzUsuń