poniedziałek, 1 lipca 2019

01-07.07.2019 wydarzenia otwarte w Warsztacie


01.07.2019 – poniedziałek

Om Chanting
pon., 1 lipca, 18:30 – 19:30

Om Chanting to starożytna grupowa technika, która wykorzystuje wibracje pierwotnego dźwięku OM do transformacji oraz przywracania harmonii w świecie ludzi, przyrody i miejsc. • Relaksuje ciało, wycisza umysł i obniża poziom stresu. • Wspomaga oczyszczanie i regenerację organizmu. • Pomaga uwolnić się od negatywnych myśli i emocji oraz rozwija wewnętrzny spokój, radość i bezwarunkową miłość. • Podnosi poziom świadomości i budzi indywidualny potencjał. • Może być dedykowany określonemu celowi. To instrument, który przywraca harmonię ciała, umysłu, serca i ducha, a tym samym przyczynia się do poprawy jakości życia. OM Chanting jest uniwersalną techniką dla wszystkich, niezależnie od wieku czy światopoglądu.
W programie każdorazowo sesja Om Chanting +medytacja.
Kontakt: Kasia 792 024 717
Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.
***W dniu praktyk nie spożywamy napojów alkoholowych i środków psychoaktywnych.


02.07.2019 – wtorek


Miłośnicy Krajobrazu - Stowarzyszenie Właścicieli Lokali
wt., 2 lipca, 15:00 – 17:00, salka nr 1

Konsultacje w sprawach reprywatyzacji budynków (w tym nieprawidłowości reprywatyzacji w Warszawie). Konsultacje w sprawach związanych z zarządzaniem budynkami, ochroną zabytków, ochroną środowiska, współdziałaniem w wymiarze lokalnym dla lepszej jakości życia, poszanowania środowiska naturalnego i dziedzictwa kulturowego. W tym okresie działalność będzie dotyczyła problemów zgłaszanych przez mieszkańców. Cele: edukacja, pomoc, aktywizacja ludzi i lokalnych wspólnot, szczególnie w kwestiach ochrony środowiska i miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz związanych z reprywatyzacją budynków.
Konsultacje otwarte.
Organizator: Miłośnicy Krajobrazu - Stowarzyszenie Właścicieli


03.07.2019 – środa


śr., 3 lipca, 10:00 – 13:30, 1 piętro

Każdy może nauczyć się rysować. Niewielki jest jego koszt. Poznając techniki i rozmaite "kruczki" uzupełnione swoją fantazją możemy stać się artystami. Nie bójmy się czystej, białej powierzchni kartki. Zanim nauczyliśmy się mówić i pisać rysowaliśmy - odważnie, bez ograniczeń. Możemy spróbować jeszcze raz zabawy, gdzie wszystko jest dozwolone.
Naukę rysunku - prowadzi Ela Hołoweńko.


Wernisaż wystawy „ Double Coin”
śr., 3 lipca, 18:00 – 19:30, 1 piętro

Wernisaż wystawy ukraińskich artystów nowoczesnego malarstwa:
Ludmiły Sakhno (Lu Sakhno) i Yuri Mazurenko „Double Coin”.
Wystawa czynna do 16 lipca.
4.07.2019 – czwartek

Porady prawne
czw., 4 lipca, 17:30 – 19:30, salka nr 1

Bezpłatne porady prawne udzielane przez studentów oraz absolwentów prawa osobom niezamożnym. Na dyżury obowiązują zapisy telefoniczne pod nr tel. 22 498 72 30.
Organizator: Fundacja Academia Iuris


Spotkanie Klubu Kobiet Mówiących na Głos, otwarte
czw., 4 lipca, 17:00 – 19:30, 1. Piętro

Miejsce, w którym uczymy się występować publicznie można tu:
* zdobyć wiedzę i umiejętności dotyczące wystąpień publicznych
* nabrać pewności siebie i uwierzyć w swoje silne strony
* przejść pełny proces autocoachingu, dzięki czemu łatwiej będzie ustalać własne cele i plany na przyszłość
* ćwiczyć występowanie publiczne w bezpiecznym, przyjaznym klubowym gronie
* poznać wspaniałe kobiety i nawiązać z nimi trwałe relacje
* mieć udział w tworzeniu unikalnej, apolitycznej społeczności kobiecej

...i to wszystko ZA DARMO :) 06.07.2019 – sobota

Spotkanie dyrygentów warszawskich chórów amatorskich
sob., 6 lipca, 12:00 – 14:30, 1 piętro

Nieformalne spotkanie dyrygentów warszawskich chórów amatorskich. Spotkanie ma na celu wymianę doświadczeń. Natchniemy się pozytywną energią i świetnymi pomysłami na planowanie kolejnego sezonu. O czym będziemy rozmawiać? O realnej pracy z zespołami bez przesłuchań, działających często przy domach kultury, nie znającymi nut, których dyrygenci muszą wszystkiego nauczyć od podstaw. Mile widziani zarówno ci z doświadczeniem jak i osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z takimi zespołami, a mające masę pytańSpotkanie uczestników Międzynarodowego Ruchu “AllatRa”
sob., 6 lipca, 10:00 – 12:30, salka nr 1

Spotkanie uczestników Międzynarodowego Ruchu Społecznego “AllatRa” Na spotkaniach prowadzimy praktyczne zajęcia z: nauki panowania nad sobą; technik radzenia z emocjami i codziennym stresem; uzyskania wewnętrznego spokoju, miłości, radości, wdzięczności; technik koncentracji, medytacji, praktyk duchowych. Spotkania się odbywają w formacie towarzyskich, luźnych rozmów, dzielenia się doświadczeniami i obserwacjami z codziennego życia (praktyka). Jesteśmy gronem zwykłych ludzi dobrej woli, poza polityką i religią, prowadzimy zajęcia na własne życzenie. Tworzymy lepsze społeczeństwo, zaczynając od siebie! Nasze hasło: “Dobro w działaniu”. Zajęcia odbywają się każdą sobotę od godziny 10:00 - 13:00 Spotkania otwarte. Wstęp wolny.
Dane kontaktowe: email: allatra.warszawa@gmail.com tel.: +48 733 495 204, +48 886 398 989


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz