piątek, 26 stycznia 2018

Program Warsztatu w przyszłym tygodniu

Otwarte wydarzenia w "Warsztacie" 

od 29 stycznia do 4 lutego 2018 r.W tym tygodniu zapraszamy na... (na wszystkie spotkania wstęp wolny, czasem obowiązują zapisy)

wtorek 15.00-17.30 - Jestem kobietą i ... - Blaski i cienie kobiecości - aktywność jako sposób na lepsze życie. "Założę czerwone spodnie" - pokaz filmu rozpocznie spotkanie z Elą Hołoweńko, artystką, społeczniczką, kobietą.
Porozmawiamy o blaskach i cieniach codziennego życia. O kobietach i problemach, którym stawiają czoła. O źródłach siły i radzeniu sobie z problemami. I w końcu o życiu wśród ludzi - aktywnym i zaangażowanym. Spróbujemy wspólnie znaleźć odpowiedź na pytania: jak aktywność społeczna może być sposobem na lepsze życie? Spotkanie zaczynamy pokazem filmu "Założę czerwone spodnie" (50 min.), następnie porozmawiamy z Elą Hołoweńko i uczestnikami o wrażeniach, doświadczaniach i wnioskch z filmu i własnego życia. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych :)
Szczegółowe informacje pod numerem 790 707 760 lub adresem seniorzy.razem@gmail.com

wtorek 15.00-17.00 - Miłośnicy Krajobrazu – Stowarzyszenie Właścicieli Lokali - Konsultacje dla mieszkańców - Konsultacje w sprawach reprywatyzacji budynków (w tym nieprawidłowości reprywatyzacji w Warszawie). Konsultacje dla właścicieli lokali w sprawach związanych z zarządzaniem budynkami, ochroną zabytków, ochroną środowiska, współdziałaniem w wymiarze lokalnym dla lepszej jakości życia przy poszanowaniu środowiska naturalnego i dziedzictwa kulturowego.
Cele: edukacja, pomoc, aktywizacja ludzi i lokalnych wspólnot, szczególnie w kwestiach ochrony środowiska i miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.
organizator: Miłośnicy Krajobrazu – Stowarzyszenie Właścicieli Lokali
spotkanie otwarte

wtorek 18.00-20.00 - Chór Voces Gaudiae - próby chóru - regularne próby chóru osób LGBT i przyjaciół zapisy: info@voces.pl

wtorek 18.00-20.00 - Jak dobrze prowadzić firmę w 2018 roku!
Chcemy udowodnić Ci, że można prowadzić biznes w Polsce bezpiecznie i nie płacić szalonych podatków.
Poznasz co to:
-tak naprawdę ten JPK  jednolity plik konrolny i po co on jest?
-konstytucja dal biznesu i jakie z tego korzyści płyną da przedsiębiorcy
-jakie zmiany jeszcze zostały wprowadzone w prawie by utrudnić prowadzenie firmy
Dzięki wiedzy uzyskanej na tym spotkaniu, zrobisz pierwszy krok do posiadania ""Firmy Idealnej"".
organizator: TwoMemory Grupa OPP - Fundacja Sedeka

wtorek 18.00-20.00 - Rada Osiedla - spotkanie otwarte

środa 15.45-20.00 – Jestem Ojcem - kryzys w rodzinie - W ramach projektu Jestem Ojcem zapraszamy mężczyzn na bezpłatne konsultacje prawne i psychologiczne. Projekt skierowany jest do ojców walczących o swoje prawa do bycia pełnoprawnym rodzicem oraz o prawo dziecka do posiadania ojca.
Indywidualne spotkania proszę rezerwować poprzez e-mail:
biuro@jestemojcem.org lub telefonicznie: 501 006143. Projekt Jestem Ojcem - kryzys w rodzinie 2017- dofinansowany jest ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Organizator: Jestem Tu.

środa 17.45-20.00 - GreenWays - Wpływ flory jelitowej na zdrowie i choroby - Zapraszamy na wykład o zdrowym odżywianiu. Na naszym wykładzie odpowiemy m.in. na pytania: jak zadbać o jelita i być zdrowym? Dlaczego jelita nazywamy drugim mózgiem? Dlaczego w jelitach buduje się odporność? Co jeść, by karmić dobre bakterie? Opowiemy też o zielonej żywności Green Ways, czym jest i dlaczego zapobiega chorobom cywilizacyjnym. Wykład poprowadzą : Dorota Włodarczyk - pasjonatka zdrowego stylu życia. Rafał Redosz - biolog, który po 20 latach pracy w ochronie zdrowia uznał, że lepiej zapobiegać chorobom, niż je leczyć. Wstęp wolny. zapisy: tel. 731929701, adres mailowy elando_kontakt@wp.pl
czwartek 17.00-20.00 - Męska Grupa Wsparcia i Rozwoju - spotkanie otwarte – więcej: www.MeskaGrupaWarszawa.blogspot.com

piątek 16.00-20.00 – „Śmierć” - przedstawienie teatralne prezentujące opowiadania ze zbioru pt. "Śmierć" - organizator: MDW. spotkanie otwarte.

sobota 11.00-14.00 - Medytacja dla Wszystkich / Relaks z mantrą - Zapraszamy na sesję relaksacji oraz naukę medytacji z mantrą dla osób początkujących oraz kontynuujących.
Zapraszamy na spotkanie z medytacją, na którym dowiesz się jak w prosty, łatwy i przyjemny sposób radzić sobie ze stresem, odzyskać życiową energię oraz osiągnąć wyciszenie umysłu i wewnętrzną równowagę.
W programie:
Trzy obecnie najbardziej polecane techniki medytacji.
•    relaksacja i Gauranga pranayama
•    dżapa joga
•    kirtan - medytacja w śpiewie
•    filozofia Wed
Medytuj i bądź szczęśliwy ! :)
Wspólna praktyka medytacji pozwala utrwalić poznane techniki i stopniowo regularnie je stosować. Dzięki czemu znacznie łatwiej radzimy sobie ze stresem i negatywnymi emocjami, a także odnajdujemy wewnętrzną radość i harmonię życia.
Kontakt: Małgorzata tel. 733 019 246
Wstęp wolny

niedziela 12.00-15.00 - wernisaż wystawy Fluctus Flower + warsztaty
O projekcie 'Fluctus Flowers':
Farba lubi wolność. Farbę łatwo jest mieszać. Wystarczy rozlać farbę i poruszyć podobraziem. Proces malowania – proces rozlewania farby w obrazach typu 'Fluctus Flowers' przeprowadzany jest pod kontrolą. Proces malowania – proces poruszenia mapy rozlewisk farby uzewnętrznia energię emocji i odpowiada za ostateczny meandryczny obraz przepływów barwnych. Obrazy 'Fluctus Flowers' ukształtowane są w odniesieniu do symboli jakimi mogą być kwiaty poprzez
barwę formę i nazwę.
Informacje dotyczące 2 sesji warsztatowych 'Fluctus Flowers'
Pierwsza sesja warsztatowa (działanie grupowe): 04.02.2018. godz.12:00 -14:00.
Przewiduję wykonanie 1 obrazu typu Fluctus Flowers w dniu otwarcia prezentacji projektu 'Fluctus Flowers'.
Ilość miejsc jest ograniczona (liczba miejsć: 8) - obowiązują zapisy na sesję warsztatową w dniu otwarcia prezentacji Fluctus Flowers w dniu 04.02.2018. (decyduje kolejność zgłoszenia). Wykonana przez Uczestnika sesji warsztatowej praca (obraz typu 'Fluctus Flowers) staje się własnością Uczestnika. Zapewniam materiały niezbędne do wykonania 9 prac podczas 2 sesji warsztatowych.
organizator: Ewa Markiewicz-Adamczewska

Codziennie w naszym kalendarzu pojawiają się nowe wydarzenia. Może też zdarzyć się tak, że któreś z wydarzeń zostanie odwołane już po opublikowaniu przez nas tego programu. Upewnij się, że wydarzenie, które Cię zainteresowało, na pewno się odbędzie, sprawdzając to w naszym kalendarzu:
https://warsztatwarszawski.blogspot.com/p/kalendarz-projektow.html


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz