wtorek, 22 listopada 2016

Krótkie filmy na MarszałkowskiejKrótkie filmy na Marszałkowskiej – projekt kulturalny
Warszawa, 5-11.12.2016

program wydarzeń w Warsztacie


10 grudnia sobota

godz. 11.30-12.30    Projektowanie mody – Spotkanie z Bernardem Hanaoką
Bernard Ford Hanaoka (ur. 1949) z wykształcenia reżyser teatralny i aktor, z zawodu projektant mody. Konsultant mundurów policji i projektant strojów sportowej reprezentacji Polski.  W latach 80-tych organizował pokazy mody w Teatrze Małym, podczas których promował młodych projektantów.
Warsztat Warszawski, Plac Konstytucji 4

godz. 12.30-14.00   KRÓTKI KURS PRODUKCJI FILMOWEJ- zajęcia 2
Dźwięk w filmie, reklamie i animacji -  prowadzi Irena Jakuszewska
Irena Jakuszewska - realizatorka dźwięku, związana ze studiem dźwiękowym Sound Tropez, w którym odpowiada za udźwiękowienie animacji, słuchowisk, reklam i programów telewizyjnych. Prowadzi również swoją firmę efekt (u)boczny. Największą zawodową pasją są dla niej filmy dokumentalne.
Warsztat Warszawski, Plac Konstytucji 4

11 grudnia niedziela

godz. 10.30-14.30   Warsztaty języka japońskiego dla dzieci - prowadzą Ryotaro Sakamoto
                                    i Monika Zachaj z Warszawskiej Szkoły Języka Japońskiego
+ rozmowa z psychologiem dla rodziców.
Dynamiczne zajęcia dla dzieci w wieku około 5 -9 lat, które pozwolą Twojemu dziecku zostać małym badaczem kultury japońskiej. W programie również prezentacja kolorowanki „Hania w Japonii” napisanej przez Yui Hisabori i zaprojektowanej przez Magdalenę Kościańską i filmów dla dzieci z festiwalu Euroshorts 2016 Młodzi filmowcy.
A dla rodziców – rozmowa z psychologiem, Magdaleną Bartoszak, o codziennych kłopotach.

Monika Zachaj - Absolwentka warszawskiej japonistyki, certyfikowany metodyk PASE Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych. Jest prezeską Klubu Byłych Stypendystów Rządu Japońskiego. W wolnych chwilach układa ikebanę, ćwiczy aikido i gra na shamisenie.

Ryotaro Sakamoto - Absolwent studiów licencjackich na kierunku pedagogika (nauczanie języka angielskiego i japońskiego) na Uniwersytecie Shizuoka oraz studiów magisterskich w Collegium Civitas.  W Japonii przez 5 lat uczył swojego ojczystego języka dzieci obcokrajowców. Mówi po polsku, angielsku, rosyjsku i rzecz jasna, po japońsku:) Może się poszczycić 2 danem w judo, 8 danem w kaligrafii i licencją nauczyciela gry na kokarinie (japoński flet). W wolnych chwilach nagrywa i montuje szkolne filmiki lub pisze newslettery

Magdalena Bartoszak – jest psychologiem w szkole podstawowej i wykładowcą Akademii Pedagogiki Specjalnej. Prowadzi też autorskie szkolenia psychologiczne i projektuje programy oświatowe. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na Wydziale Psychologii, doktorantka Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. 
Warsztat Warszawski, Plac Konstytucji 4-------------------

Krótkie filmy na Marszałkowskiej – projekt kulturalny
Warszawa, 5-11 grudnia 2016
Organizator: Fundacja Młodego Kina
Współfinansowanie: Miasto Stołeczne Warszawa

szef projektu: Przemek Młyńczyk
koordynatorka: Magdalena Bartoszak
kierownik produkcji: Kinga Mielnik

Partnerzy:

Oficjalne kawiarnie, restauracje, piekarnie i sklepy: Manekin, Bobby Burger, Krowarzywa, Gorąco Polecam, Green Cafe Nero, Cafe TVN, Il Fiore, Ministerstwo Kawy, Market Turecki Baklava, Platon24.pl, Riff, Cropp

Oficjalne studio tatuażu: Juniorink

Oficjalne kino: Luna

Oficjalny przewoźnik: Tramwaje Warszawskie

Współpracujące instytucje kultury i uczelnie: Przystanek Historia, Czeskie Centrum, Galeria Autorska Andrzeja Mleczki, Desa Unicum, Warsztat Warszawski, Instytut Włoski w Warszawie Teatr Polonia,
Collegium Civitas, Pedagogium

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz