środa, 9 grudnia 2015

Przeżyj z nami zimową Przygodę na MDM-ie!
Drugi raz w tym roku widzimy się podczas Przygody na MDM-ie! W sobotę 12 grudnia zapraszamy na zimową wersję miejskiej gry  - od południa do wieczora na placu Konstytucji w „Warsztacie Warszawskim” oraz w kawiarniach i restauracjach zlokalizowanych dookoła placu Konstytucji.
W zimowej odsłonie Przygody biorą udział:
 MiTo
 Cupcake Corner Bakery
Program Przygody:
 
12:00 – 16:00 – w Warsztacie spotykamy się na wspólnym przygotowywaniu wegańskich pralinek z bakaliami, tworzymy recyklingową choinkę z pudeł i innych materiałów – idealne dla najmłodszych – oraz robimy zdjęcia z prawdziwym Św. Mikołajem! A wszystko to przy akompaniamencie znanych, świątecznych hitów! 
 
12:30 - 16:00 – trwać będzie gra miejska. Reguły są proste, jak przy okazji większości poprzednich edycji Przygody. Trzeba odwiedzić wszystkie miejsca biorące udział w Zimowej Przygodzie na MDM-ie, rozwiązać zagadkę lub wykonać zadanie i otrzymać pieczątkę. 

Start i meta gry – w Warsztacie Warszawskim przy pl. Konstytucji 4. 

Jest o co walczyć. Nagród głównych jest kilka, możemy zdradzić, że między innymi będą to czytnik e-booków i kultowa gra planszowa „Kolejka”. Przygotowaliśmy też sporo nagród pocieszenia, nikt nie wyjdzie z pustymi rękami! Rozdajemy pakiety zniżek do wszystkich miejsc biorących udział w grze.
O godzinie 16:00 widzimy się wszyscy w Warsztacie na podsumowaniu Zimowej edycji Przygody na MDM-ie. Będzie losowanie nagród, wspólna kolacja, kolędowanie i dobra zabawa w doborowym towarzystwie.
Nie może Was zabraknąć.

DO ZOBACZENIA!!

Aktualności i szczegóły na Facebook.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz