niedziela, 4 grudnia 2011

INTENSYWNY POCZĄTEK TYGODNIA

Początek nadchodzącego tygodnia będzie szczególnie intensywny. Seminarium i konsultacje. To tylko niektóre wydarzenia najbliższych dni. 

Cykl konsultacji realizowany jest w ramach Warszawskiego Inkubatora Kulturalnego, pomysłu Formu Organizacji Pozarządowych CENTRUM SZPITALNA i Stołecznego Centrum Współpracy Obywatelskiej. Jak budować budżet swojego projektu? Jakie wymogi formalne musi spełnić wniosek? Na te i wiele innych pytań otrzymacie odpowiedź, jeśli pojawicie się w WARSZTACIE 5, 6 lub 7 grudnia, w godz. 13:00-17:00. Z kolei 6 grudnia w godz. 12:00-17:00 zapraszamy tych, którzy chcą zorganizować projekt w przestrzeni publicznej i potrzebują pomocy. 

Porady i konsultacje są bezpłatne. Każdorazowo na konkretny termin i godzinę trzeba się umówić z koordynatorką - Aldoną Machnowską-Górą - aldona.machnowska@gmail.com.

Podczas jednego z seminariów rozmawialiśmy już o tym jak prawidłowo wypełnić formularz oferty składany do m.st. Warszawy przez jedną organizację. Co zrobić jeśli jest ich więcej? Zapraszam już 6 grudnia. Start godz. 17:00. Poprowadzi spotkanie Ewa Kolankiewicz z Federacji CENTRUM SZPITALNA. 

Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz