wtorek, 15 listopada 2011

ZNAMY WYNIKI PIERWSZEGO NABORU!

Warsztaty dla wolontariuszy, projekt wsparcia lokalnych społeczności w ochronie zabytków, warsztaty gwary warszawskiej, wspólne śpiewanie czy inkubator kulturalny. Tak różnorodne pomysły będą realizowane w WARSZTACIE.

Zakończyliśmy pierwszy nabór projektów. Nie określamy restrykcyjnie ani tematów ani formy, liczymy na Waszą pomysłowość. To co dla nas jest istotne, to by Wasze propozycje w ciekwy sposób animowały lokalne społeczności. I nie zawiedliśmy się!

Dzięki Wam w najbliższych tygodniach przy pl. Konstytucji 4 odbędzie się więc cykl tematycznych warsztatów dla wolontariuszy przygotowany przez Stowarzyszenie Półpiętro, podczas których młodzi społecznicy będą mogli się dowiedzieć wszystkiego o formalnościach związanych z tą działalnością, jak radzić sobie z problemami w codziennej pracy, czy wreszcie uczestniczyć będą w treningu asertywności. 

Nauka gwary warszawskiej to kolejna propozycja, tym razem portalu gwara-warszawska.waw.pl. Oprócz zajęć praktycznych będzie można obejrzeć fragmenty filmów i piosenek. Tym, którym uroki warszawskiego folkloru przypadną do gustu mogą też zajrzeć do nas podczas kolejnego wydarzenia - Nowych Rozśpiewań Warszawskich.

Przytulaliście kiedyś zabytki? Jeśli nie, to zapraszamy do nas. Pokarzemy jak to się robi wspólnie z Fundacją Witaj Warszawo!

Wreszcie jeśli macie głowę pełną ciekawych pomysłów, to zainteresuje Was pewnie II edycja Inkubatora Kulturalnego. To z kolei propozycja przygotowana przez Federację Organizacji Pozarządowych Centrum Szpitalna.

Więcej szczegółów znajdziecie na naszym blogu, w zakładce "Kalendarz projektów".

Pamiętajcie, że nabór projektów do WARSZTATU jest ciągły! Każdego dnia możecie przesyłać do nas swoje pomysły. Wyniki co tydzień, we wtorki!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz